Jste zde: Úvodní stránka » Články » Stali jsme se nejnavštěvovanější stránkou mezi solnými jeskyněmi.

Novinky

Stali jsme se nejnavštěvovanější stránkou mezi solnými jeskyněmi.

19. 01. 2009

Díky Vám, našim návštěvníkům! Děkujeme.

Necelé čtyři měsíce po otevření naší solné jeskyně jsem se stali nejnavštěvovanější stránkou mezi solnými jeskyněmi. Ke srovnání byla použita statistika přístupů TOPLIST. Chci proto poděkovat hlavně Vám, našim klientům a návštěvníkům, že tomu tak je.

Jak můžete vidět z našeho on-line rezervačního systému, který máme jako jediná solná jeskyně v republice, stali jsem se během krátké doby jednou z nejnavštěvovanějších solných jeskyní v Praze a některé hodiny jsou vyprodané maminkami s dětmi již dlouho dopředu.

Solnou jeskyni jsem budoval s úmyslem pomoci právě dětem (mám tři dcery), kterým poskytuje úlevu a pomáhá jim hlavně při, pro nás muže většinou smrtelné :-), obyčejné i zastydlé rýmě.

Děkuji také maminkám, které mi poskytují cenné informace o účincích pobytu v naší jeskyni, a také jak a s čím jim pomohla sůl z Mrtvého moře. Přichází také s nápady, jak a co by se mohlo v naší jeskyni zlepšit. 
Podle toho doplňuji vybavení jeskyně, píši články a připravuji různé akce, kterými se Vám snažím pomoci při výběru té správné alternativy léčby Vašich nemocí a nemůcek.

Naši šatnu jsme již vybavili přabalovacím pultem pro miminka a od 19. ledna je u nás k dispozici ZDARMA voda z Mrtvého moře. Každý návštěvník si může vyzkoušet její účinek na ekzémy, alergické vyrážky a záděry. Pokud vydržíte trochu pálení a potřete si záděru, do dvou dní o ní nevíte ;-) . Maminky většinou vodu z Mrtvého moře používají na atopický ekzém u miminek.

Samozřejmě je toho ještě hodně, co by se dalo v naší solné jeskyni zlepšovat (mám již několik nápadů), ale k tomu potřebuji také připomínky Vás, našich návštěvníků. 

V případě, že máte jakýkoliv dotaz nebo připomínku, týkající se naší solné jeskyně, neváhejte mne, prosím, kontaktovat e-mailem malek@cornis.cz nebo telefonem 774 376 464.
Rád Vám na vše odpovím. Děkuji Vám. Jste skvělí!
Jarda Málek

PŘEČTĚTE SI TAKÉ :

JAK OHŘÁT VENKOVNÍ BAZÉN ZDARMA? Solární transparentní plachta CoriSun to dokáže. Ověřte si to! >>

Solární plachta Cornisun solární ohřev bazénu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět

Komentáře k článku

Přidat komentář
 

Zaokrouhlete a sečtěte (2.8 + 47.1) *

Solný chrám

Bludovická 400
199 00 Praha 9 Letňany

Otevírací doba

Po - Pá: 9 - 19
So: 9 - 15, Ne: 9 - 13
začátek vždy v celou hodinu
(1 pobyt = 45 minut)

Rezervace online

Darujte permanentku

Využijte naši nabídku dárkových poukazů a udělejte radost svým blízkým a zároveň i něco pro jejich zdraví. Více

Poukazy do Solného chrámu

Vybíráme z eshopu

 Kč

Navštivte e-shop řada kvalitních výrobků

Články