Jste zde: Úvodní stránka » Články » TROPICAL ISLAND - ceny, otevírací doba, vstupné, ubytování.

Novinky

TROPICAL ISLAND - ceny, otevírací doba, vstupné, ubytování.

11. 01. 2012

Všechny důležité informace o Tropical Island najdete zde.

HALA TROPICAL ISLANDNavštivte s námi Tropical Island, tropický ráj nedaleko Berlína. Do Aquaparku Tropical Island dorazíte z Prahy autem asi za 3 hodiny (290 km). Najdete ho jen 5 km od dálnice A13, vedoucí z Drážďan do Berlína, u výjezdu 6.

ZÁKLADNÍ ÚDAJE O TROPICAL ISLAND
Aquapark Tropical Island vybudovala malajská společnost Tanjong v hale, která měla původně sloužit pro výrobu vzducholodí. Halu přeměnila v tropický park s pralesem, písečnými plážemi, lagunou a mořem (velký bazén). Najdete zde vodopády, vířivky, sauny, tobogány a další atrakce. 

Aquapark Tropical Islands pojme přes 6600 lidí a nemá zavírací hodiny. Teplou vodu, jemný písek na pláži a horký tropický vzduch si tak můžete užívat i v noci, protože Tropical Island nabízí svým návštěvníkům i nocleh, třeba na lehátku přímo na písečné pláži (dlouhá 200m) nebo v chatičkách a stanech.
Kvalita vody v bazénech Tropical Island je, díky nejmodernější technologii čištění ozónovou filtrací, srovnatelná s pitnou vodou. Všechny bazény jsou vyrobeny z nerezové oceli.

OTEVÍRACÍ DOBA TROPICAL ISLANDMAPA TROPICAL ISLAND
Otevřeno je 24 hodin denně, 365 dní v roce.
Tropical Island je rozdělen na dvě části: Tropical World a Sauna & Spa.
Do každé části je zvláštní vstup.   PROHLÉDNĚTE SI MAPU >>>

CO NA SEBE
Vezměte si to, co nosíte v parném létě. Tričko, šortky, žabky, případně tenisky na sport nebo procházku po tropickém pralese (délka trasy 1 km).

CO S SEBOU
Plavky a alespoň 2 ručníky. Doporučujeme sluneční brýle, krém na opalování, míč, nafukovací hračky, bábovičky pro děti, malý batůžek na osobní věci. Pro ty z Vás, kteří chcete přespat na pláži na dřevěném lehátku, doporučujeme karimatku a spacák.

PROČ SLUNEČNÍ BRÝLE A KRÉM NA OPALOVÁNÍ?
Krycí folie na stropě haly je na jižní straně propustná pro 80% slunečního záření, takže se můžete během letních měsíců opálit i uvnitř haly. Případně můžete navštívit solárium v části Sauna & Spa.

CO NAJDETE V ČÁSTI SAUNA & SPA
Na ploše 10000 m² můžete využít: křišťálovou parní lázeň v indickém sloním chrámu, suchou saunu v kambodžské džungli, solnou jeskyni, květinovou parní lázeň, whirlpool bazény a také solária.
Zacvičit si můžete ve Fitness clubu s výhledem na tropický prales. Samozřejmostí je nabídka různých masáží a ošetření pokožky. V restauraci Sea Shell Beach se osvěžíte a ochutnáte indická jídla.

PLÁŽ U LAGUNY BALITEPLOTA V TROPICAL ISLAND
Během dne je uvnitř Tropical Islands teplota 26°C, která je příjemná pro sportování a procházky po tropickém pralese. Teplota vody v Tropickém moři (3000 m²) je 28°C, v laguně Bali s tropickými vodopády a whirlpoolem je 32°C.

DĚTSKÝ PARK V TROPICAL ISLAND
Pro děti, které se již dost nabažily vodních radovánek, je v Tropical Islands připraven Tropino Club o rozloze 4000 m². Najdou tam gigantickou prolézačku, softballovou arénu a jezero s čluny, na kterých mohou pádlovat. Mohou vylézt na sopku nebo se vyřádit na 8 trampolínách. Děti se s maskoty Ermelem a Wutzou vydají hledat poklad nebo si zatancují na dětské diskotéce.
Pro větší děti je připraven ping-pong, basketbalový koš a stolní fotbal. Pro ty menší zase ruční práce, malování nebo krmení exotických rybek.

SHOW & DINE BALÍČEK V TROPICAL ISLAND
Skvělá příležitost pro romantickou večeři ve dvou, rodinnou oslavu nebo večer s přáteli. Je to spojení slavnostní večeře s exotickou Gala show „Magic of the senses“, kterou Vám předvedou akrobaté, tanečníci a kouzelníci.
Cena za balíček pro dospělou osobu je 45€ a obsahuje: vstupné do Tropical World, rezervaci míst v restauraci odkud je vidět večerní Gala show, tříchodové menu (předkrm, hlavní jídlo, dezert - nezahrnuje nápoje)

Gala show „Magic of the senses“ začíná každý den v 19:00. V neděli v 18:30. TROPICAL ISLAND - TROPICKÝ RÁJ
Cena vstupného na Gala show je pro dospělé 10 €, děti 4-14 let platí 8 €.
Cirkusová show pro děti začíná každý den v 15:00, cena je zahrnuta v základním vstupném. 

JÍDLO V TROPICAL ISLAND
Oběd nebo večeři koupíte za zhruba 11 €, pivo za 3 €. Je zakázáno nosit vlastní jídlo do haly. 

VSTUPNÉ DO TROPICAL ISLAND
Hala Tropical Islands je rozdělena na 2 části: Tropical World a Sauna & Spa.
Můžete si vybrat, zda zaplatíte vstup ihned do obou (výhodnější) nebo si potom druhé doplatíte.
Základní vstupné zaplatíte pouze jednou a platí na dobu neurčitou. Příplatky se platí za každý den.

SLUŽBA CENA
Dospělé vstupné do Tropical World na dobu neurčitou
/ kombinované vstupné i do Sauna & Spa
€28.50
€34.50
Dětské vstupné (4-14 let) do Tropical World na dobu neurčitou
/ kombinované vstupné i do Sauna & Spa
€23.00
€23.00
Dětské vstupné (do 3 let) na dobu neurčitou zdarma
Příplatek za vstup na tobogány / den + €3.50
Příplatek za vstup do dětského koutku / den zdarma
Příplatek za vstup do části Sauna & Spa / den + €8.50
Jednodenní poplatek (připočítává se automaticky vždy ve 3:00 hod. ráno) €15/den
Let balónem / os. €12.00
Večerní show "Magic of the Senses" dospělí / děti (4-14 let) €10.00 €8.00
Balíček Show & Dine dospělí / děti (4-14 let) €45.00 €40.00
Nocleh ve stanu bez snídaně / os. od 4 let €24.50
Nocleh v chatce se snídaní / os. €59.00
Parkoviště zdarma

UBYTOVÁNÍ V TROPICAL ISLAND UBYTOVAT SE MŮŽETE VE STANECH
Pokud se na noc neuložíte na pláži na dřevěné léhátko, můžete si pronajmout místo ve stanu. Stany jsou vybaveny matracemi pro 2 až 4 osoby. U každé matrace je prostěradlo, deka a polštář.
Kdo má rád při spaní soukromí (o čemž se ve stanech mluvit nedá), může si připlatit za chatku.

Jednotná cena za matraci/noc ve stanu bez snídaně, pro dospělé i děti je 24,50 €.
Pokud neobsadíte celý stan, může být zbývající matrace obsazena jinou osobou. 

JAK SE PLATÍ ÚTRATA V TROPICAL ISLAND
Každý návštěvník při vstupu do haly dostane chip na řemínku, který neustále nosí připnutý na ruce. Tento chip slouží k zamykání a otevírání šatní skříňky, také jako klíč k otevření průchodů mezi jednotlivými částmi haly a samozřejmě k placení.
V Tropical Islands můžete vejít do kteréhokoliv obchodu, restaurace nebo fast-foodu a pomocí chipu zaplatit. Vše se Vám píše na účet, který zaplatíte až při odchodu z aquaparku. Při vstupu do Tropical Islands nic neplatíte. !!!POJEĎTE S NÁMI DO TROPICAL ISLAND!!!

Tropical Islands Německo - vstupenky, ubytování, zájezd autobusem

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět

Komentáře k článku

sasa | 22. 02. 2012 18:28:51

prosim,jak je to s temi švábi???

Verča | 12. 02. 2012 09:58:37

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, jestli si musím chatku pro 2 osoby objednat dříve,nebo stačí až při příjezdu a jestli se do ní můžu kdykoliv po dobu pobytu vracet,nebo musím chodit přes nějakou bránu jen v určitých hodinách.Děkuji V.

marcela | 11. 02. 2012 10:43:03

Prosím,kolik zaplatíme,pokud pojedeme 3 dospělí a ź nich je 1 ZTP/P - který v den návštěvy má narozeniny,chceme si zakoupit all inclusiv. Děkuji za odpovědˇ.

kroupová | 31. 01. 2012 11:29:40

Dobrý den, ráda bych si koupila vstupenky do Vašeho parku. Bylo by možné, abyste se kontaktovali na můj e-mail a dohodli podrobnosti. Děkuji. Kroupová

Málek - solná jeskyně Letňany | 30. 01. 2012 17:06:58

Za 2 dospělé a dítě 7 let, zaplatíte základní vstupné 80 EUR. Pokud byste tam byli přes noc a spali na lehátkách na pláži (zdarma) načte se Vám ve 3:00 ráno za každou osobu (i dítě ) 15 EUR.

anýsek | 29. 01. 2012 21:40:29

myslím že je to 69,50

janul | 19. 01. 2012 21:33:08

Zdravím,,prosím Vás kolik nas tedy bude stát 2 dospeli a 1 dite -7 let ,na dobu od 7 rana do 18 hod ,je se proste v tom nevyznám díky:-))

martina | 16. 01. 2012 21:50:13

Pre Jirka..... ahoj, chcela by som tam ísť.... mohla by si mi napísať niečo viac??? na atlanticmg@gmail.com

Jiřka | 16. 01. 2012 13:45:17

Byla jsem s rodinou nyní 14. 1. 2012 a upřímně, nedoporučuji jezdit o víkendu. Hlava na hlavě, ručník vedle ručníku u obou vodních ploch. Byla jsem zklamaná, bohužel.

mirek | 04. 10. 2011 20:17:04

Může se tam koupat v kraťasech nebo musí být plavky????

Bybynka | 03. 10. 2011 16:14:24

V tropical island je to super moc se mi tam líbilo .. doporučuji .. všem :))

Katrhrine | 29. 09. 2011 18:55:07

Je to sice super, škoda že je to daleko a drahé .... :(((

Andy | 01. 09. 2011 12:45:41

Ahoj všem. Je to prima relax. Jezdíme tak dvakrát do roka. Za ty roky se toho hodně změnilo a je to tam lepší a lepší. Fakt fantazie. Nicméně je potřeba se smířit s tím, že pokud budete nocovat na lehátkách, tak vás budou trochu budit ze spaní noční broučci: šváby se to tam pak jen hemží :-( Přežila jsem tam noc,ale vím, že na noc již nezůstanu a pokud ano, tak ne na lehátkách :-) Jinak je to tam super.

Navrátilová Zuzana | 21. 08. 2011 13:49:29

Dobrý den,este sme neboli u vas v Tropical Eiulendu,týmto by som sa chcela zeptat,mi sme 4-členna rodina,2 dospely,DETI 6let a 1,5 roka,kolko by nas to stalo na 3noci a 4dni u vas dovolenkovat,s tým,že by sme chceli nocovat v stanu,a pit a jest u vas kedze sa tam nesmi nic nosit.????!!!!a co miminka pre tie si tiez nesmieme nic brát sebou na pití a jídlo.????

Marek Druhan | 21. 08. 2011 04:18:38

Dobrý den potřeboval bych zjistit kde se dá zarezervovat popř.objednat víkend Tropical Island.Děkuji

marketa | 19. 08. 2011 15:48:30

dobrý den když vstoupím do TI v uterý 9h ráno a odejdu druhý den v 8h ve středu ráno platí se jeden den tj 28,5 EU poplatku jako že je to 24 hodin nebo zaplatím jako že za dva dny tedy 2xvstup (2x28,5eu)nebo 1x 28,5eu vstup +15EU jako jednodení poplatek????
prosím mohl by mi někdo odpovědět děkuji ityma.marketa@centrum.cz

Petr | 26. 07. 2011 09:44:53

Dobrý den, prosím Vás kdo jste byli letos v tropicalislandu napište mi na email chtěl bych tam zajed letos s rodinou ,ale mám spoustu otázek. Předem děkuji

Vojtěch | 20. 07. 2011 12:24:20

Dobrý den. Chtěl bych tam jet s rodinou, ale nejsem si jist s cenou. Někde jsem viděl, že se jednodenní příplatek neplatí, tady zase stojí, že je 15 euro na den. Tak prosím lidi, kteří tam již byli, aby mi prosím dali vědět, jestli se to platí, nebo ne a jestli se poplatek platí za každou osobu nebo pouze ze celou rodinu. Děkuji předem moc za odpověď :)

Mirka | 11. 06. 2011 20:58:26

Dobrý den, chtěla bych se prosím Vás zeptat kolik by stál v Tropical Island pobyt pro 4 dospělé osoby, jedno dítě 5 let na 2 noci v chatce nebo ve stanu?včetně atrakcí a vstupného. Děkuji za odpověď. S pozdravem Mirka

Petr Jaroš | 07. 06. 2011 22:18:47

Doporučuju,mega pecka!!!!jedte vsichni!!!

jakub | 01. 06. 2011 18:41:08

Dobrý jak se dostanu do tropic-island jede tam nake cestovky

Málek - solná jeskyně Letňany | 20. 05. 2011 08:10:43

Strop haly je průsvitný, takže dovnitř svítí slunce a opaluje stejně jako venku. Proto se doporučuje používat krém na opalování i uvnitř.

Týna:) | 20. 05. 2011 07:38:01

S rodiči se rozhodujeme, jestli tam, nebo k moři. Poradíte mi? Je možné se tam opálit, když je to kryté? Díky

hrochz | 31. 03. 2011 21:03:31

za tu vecerni show uz chteji 30 euro

jaroslav hros | 25. 02. 2011 19:59:35

serus lidi byl jsem tam jednou zejtra tam jedem znovu je to nařez jak svin

jiřina | 29. 09. 2010 13:11:23

Dobrý den, chceme se vydat do TI a nevíme jak si rezervovat stan.Chce to po nás ,,promotion code,, a ten nemáme. Prosím poradtě nám co s tím.
Děkuji

denisa | 15. 04. 2010 13:35:37

Dobrý den, je možno si sebou vzít foťák?

Simona | 14. 03. 2010 15:03:22

Byla jsem tam jednou asi před 2 roky ale nespala jsem tam tet chceme jet znova a na spani na to se tesim a uzasny jak to popisujou to tam vážně je.

Janča | 10. 03. 2010 15:34:51

Já si nejsem jistá, ale myslím, že jídlo si sebou vzít můžete. Byla jsem tam několikrát a nikdy to tam nikdo nezakazoval. Akorát chci upozornit na absolutní neochotu k Čechům, která je nejspíš způsobena špatnou zkušeností.

josef | 02. 03. 2010 14:01:47

co si mám zadat do navigace?

Štěpka Krumlová | 25. 02. 2010 19:51:42

Ahojky lidi, ještě jsem tam nebyla, ale moje rodiče říkali že mě tam vezmou.Táta s mamkou tam taky chtěj jet i když je to docela daleko, bydlím totiž v Praze, ale jsme zvyklí jezdit dál, protože každou zimu jezdíme do Rakouských Alp a v létě tam pojedeme lést po skalách.Už se těším až se podívám do TROPICAL ISLAND, doufám že to bude tak skvělé jako je to popsané. :-))

Přidat komentář
 

Antispamová ochrana. Kolik je 18+35 ?

Solný chrám

Bludovická 400
199 00 Praha 9 – Letňany

Otevírací doba

Po - Pá: 9 - 21 hodin
So - Ne: 9 - 19 hodin
začátek vždy v celou hodinu
(1 pobyt = 45 minut)

Rezervace online

Darujte permanentku

Využijte naši nabídku dárkových poukazů a udělejte radost svým blízkým a zároveň i něco pro jejich zdraví. Více

Poukazy do Solného chrámu

Vybíráme z eshopu

Minerální tělové mléko dárkové balení 300 ml

Minerální tělové mléko dárkové balení 300 ml

230 Kč

Minerální tělové mléko, dárkové balení a přesto výhodná cena.

Má příjemnou, jemnou konzistenci, obsahuje minerály z Mrtvého moře. Zvláčňuje a zvlhčuje pokožku a dodává jí pružnost. Lehce a rychle se vstřebává a zanechává pokožku měkkou a příjemnou na dotek.

Mléko je vhodné pro ošetření suché pokožky. Díky obsahu minerálů a soli z Mrtvého moře, je využívané při léčbě atopického ekzému. Velmi dobře se roztírá a je tedy vhodné i pro menší děti i miminka. Používejte dle potřeby.

Aplikace: Naneste dostatečné množství krému pokaždé, když je pokožka suchá a vtírejte do úplného vstřebání.

Navštivte e-shop řada kvalitních výrobků

Články