google-site-verification=Zo63IpH42PPursLYuNcTm1j2f-P-7lkD8bPo5L7Dvts

Deodorant Lavilin - roll-on 72 hodin

 
 

Nadměrně se potíte? Jedna aplikace deodorantu Lavilin Vás zbaví zápachu potu až na 3 dny! 

440 Kč / ks    
Značka Hlavin Industries, Ltd
Kategorie Deodoranty
 

VYZKOUŠEJTE REVOLUČNÍ DEODORANTY LAVILIN!

Jedna aplikace deodorantu Vás zbaví zápachu potu až na 3 dny! Je proto velmi vhodný při nadměrném pocení. Je voděodolný. Můžete sportovat, tvrdě fyzicky pracovat, plavat, koupat se - nic z toho neruší několikadenní účinek deodorantu, vyrobeného na přírodní bázi. Váš pot bude bez zápachu!!!

Deodoranty LAVILIN jsou bez alkoholu, bez aluminia (hliníku) a bez parabenů. Neucpávají póry a nepůsobí proti pocení. Dovolují tělu dál vylučovat toxiny a nečistoty z těla! Pocení je totiž pro tělo velmi důležité.

Deodoranty LAVILIN působí na povrchu pokožky - "uspávájí" bakterie, které rozkládají soli a mastné kyseliny z potu. Samotný pot nemá žádný zápach, teprve "práce" bakterií způsobuje jeho rozklad a tím jeho zápach. Výtažky z bylin, které LAVILIN obsahuje, deaktivují na několik dní tyto bakterie, ty nic nerozkládají a my se můžeme normálně potit, ale zcela bez zápachu! 
Vhodný pro muže i ženy.

Před prvním použitím: Zdržte se používání jakéhokoliv jiného deodorantu na dobu 48 hodin, abyste očistili a připravili Vaši pokožku k účinku Lavilin deodorantu a umožnili dosáhnout maximální ochrany Vaší pokožky. 

Aplikace všech přípravků Lavilin: 
• Aplikaci deodorantu opakujte pouze tehdy, až se zápach znovu objeví. 
• Nepoužívejte bezprostředně po holení nebo na podrážděnou a rozpraskanou pokožku. 
• Efektivnost se může lišit v závislosti na individuálním životním stylu jednotlivce. 

Používejte pouze dle instrukcí. Neužívejte vnitřně. Vyhněte se kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Adaptační doba: 
Váš přechod ke "zdravému deodorantu" může celkově trvat 5-7 řádných aplikací, po kterých dosáhnete maximálně efektivního individuálního účinku Lavilin přípravku. "Deodorant skutečně funguje".
V případě, že se přece jen během dne opět objeví zápach potu, není třeba se mýt, pouze jednorázově aplikujte Lavilin deodorant přípravek a Váš problém rázem zmizí. 

Objem balení: 50 ml. Efektivnost a délka působení se může lišit v závislosti na životním stylu jedince.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: