Deodorant Lavilin tuhý - 72 hodin

 
 

Nadměrně se potíte? Jedna aplikace deodorantu Lavilin Vás zbaví zápachu potu až na 3 dny! 

440 Kč / ks    
Značka Hlavin Industries, Ltd
Kategorie Deodoranty
 

VYZKOUŠEJTE REVOLUČNÍ DEODORANTY LAVILIN!

Jedna aplikace deodorantu Vás zbaví zápachu potu až na 3 dny! Je proto velmi vhodný při nadměrném pocení. Je voděodolný. Můžete sportovat, tvrdě fyzicky pracovat, plavat, koupat se - nic z toho neruší několikadenní účinek deodorantu, vyrobeného na přírodní bázi. Váš pot bude bez zápachu!!!

Deodoranty LAVILIN jsou bez alkoholu, bez aluminia (hliníku) a bez parabenů. Neucpávají póry a nepůsobí proti pocení. Dovolují tělu dál vylučovat toxiny a nečistoty z těla! Pocení je totiž pro tělo velmi důležité.

Deodoranty LAVILIN působí na povrchu pokožky - "uspávájí" bakterie, které rozkládají soli a mastné kyseliny z potu. Samotný pot nemá žádný zápach, teprve "práce" bakterií způsobuje jeho rozklad a tím jeho zápach. Výtažky z bylin, které LAVILIN obsahuje, deaktivují na několik dní tyto bakterie, ty nic nerozkládají a my se můžeme normálně potit, ale zcela bez zápachu! 
Vhodný pro muže i ženy.

Před prvním použitím: Zdržte se používání jakéhokoliv jiného deodorantu na dobu 48 hodin, abyste očistili a připravili Vaši pokožku k účinku Lavilin deodorantu a umožnili dosáhnout maximální ochrany Vaší pokožky. 

Aplikace všech přípravků Lavilin: 
• Aplikaci deodorantu opakujte pouze tehdy, až se zápach znovu objeví. 
• Nepoužívejte bezprostředně po holení nebo na podrážděnou a rozpraskanou pokožku. 
• Efektivnost se může lišit v závislosti na individuálním životním stylu jednotlivce. 

Používejte pouze dle instrukcí. Neužívejte vnitřně. Vyhněte se kontaktu s očima. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Adaptační doba: 
Váš přechod ke "zdravému deodorantu" může celkově trvat 5-7 řádných aplikací, po kterých dosáhnete maximálně efektivního individuálního účinku Lavilin přípravku. "Deodorant skutečně funguje".
V případě, že se přece jen během dne opět objeví zápach potu, není třeba se mýt, pouze jednorázově aplikujte Lavilin deodorant přípravek a Váš problém rázem zmizí. 

Objem balení: 50 ml. Efektivnost a délka působení se může lišit v závislosti na životním stylu jedince.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
H Avatar autora 13.3.2019 18:16
Koupil jsem si tenhle deodorant. Po třech dnech kdy nepoužívám žádný jiný deodorant do podpaží, zatím žádný zápach. Dřív když jsem ho nepoužil každé ráno, večer jsem se "cítil". Fakt to funguje!!! Dobrýýý
Odpovědět