SOLNÁ JESKYNĚ JE Z NAŘÍZENÍ VLÁDY ZAVŘENA.

Multi-Gyn Tablety na výplach pochvy

 
 

Multi-Gyn Tablety na výplach pochvy a odstranění vaginální mykózy u žen.

280 Kč / ks    
Kód produktu 259
Značka Multi-gyn
Webová stránka značky multi-gyn.cz
Kategorie Multi-gyn na mykózu
 

Preparáty řady Multi-Gyn jsou přírodní produkty s mimořádným účinkem při odstraňování příznaků a příčin poševních obtíží. Všechny produkty řady Multi-Gyn jsou založené na přírodních složkách, bez konzervačních látek, neobsahují hormony a nejsou parfémované. Obsahují patentovaný, inovativní komplex bio-aktivních polysacharidů 2QR®. 
Poskytují okamžitou úlevu od příznaků, jako jsou: svědění, pálení, nepříjemný zápach, výtok, podráždění, u mužů popraskaná nebo zarudlá předkožka a žalud. Napomáhají obnovit přirozenou bakteriální mikroflóru, zabraňují množení a rozvoji patogenních bakterií a kvasinek. 
Jsou vhodné pro dívky a ženy v každém věku, těhotné i během kojení a také pro muže.

Šumivé tablety se ve vodě rychle rozpouštějí, takže umožňují snadnou a rychlou přípravu roztoku. Vaginální roztok je doporučeno používat jak při mykóze pochvy, tak preventivně. 

Obsah balení:
10 ks rozpustných tablet pro přípravu roztoku k výplachům pochvy. 1 tableta Multi-Gyn se rozpustí ve vlažné vodě přímo v lahvičce irigátoru Multi-Gyn Douche.
Složení-tablety: 
Sodium Bicarbonate, Citric Acid, Aloe Barbadensis (Aloe Vera), Powder, Lactose, Ascorbic Acid.

Aplikace:
Alespoň jednou týdně (v případě obtíží i častěji) a vždy po nechráněném pohlavním styku proveďte výplach pochvy použitím irigátoru Multi-Gyn Douche. Po výplachu doporučujeme omýt poševní vchod a potřít krémem Multi-Gyn ActiGel. Partner by měl po dobu léčby ženy potírat žalud také, alespoň 2x denně, krémem Multi-Gyn Actigel. 

Léčba mykózy by měla vždy u obou sexuálních partnerů probíhat současně!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: