google-site-verification=Zo63IpH42PPursLYuNcTm1j2f-P-7lkD8bPo5L7Dvts

Intim Glide Lubrikant

 
  • 1 z 2
 

Působí proti vaginální suchosti u žen, zvlhčuje penis a žalud u muže a zároveň omezuje přenesení mykózy, bakteriální nákazy, mezi partnery během sexu.

290 Kč / ks    
Značka Australian Bodycare
Kategorie Intimní hygiena
 

Máte během sexu nebo po něm pocit pálení? Dochází k němu z důvodu podráždění v intimní oblasti, kvůli suchosti nebo přeneseným bakteriím mezi partnery během sexu. Problém může následně vyvolat také sperma, protože má pH 8 (zásadité) a hladina v ženských intimních partiích je nižší - pH 4 (kyselá).

Používejte proto během sexu nebo při použití sexuálních hraček účinný a příjemný gel, který zvlhčí intimní oblast u ženy i u muže.

 Jak Intim Glide používat?

Malé množství Intim Glide aplikujte prstem před sexem nebo před použitím sexuálních hraček na okolí poševního vchodu, případně dovnitř vagíny. U muže potřete žalud, případně celý penis. 
Tímto způsobem ochráníte jemnou pokožku a sliznici a zabráníte intimním potížím, odřeninám, podráždění, případně přenesení bakteriální nákazy nebo mykózy během sexu.

Intim Glide je založen na vodní bázi a Jeho působení neporušuje latexové kondomy a prezervativy.

Intim Glide lze použít také při análním sexu. Gel zajišťuje dostatek vlhkosti a působí proti bakteriím, které způsobují svědění a podráždění v okolí konečníku a/nebo na penisu po sexu. Gel zajišťuje dobrou hygienu během análního sexu, aby se předešlo jakýmkoli nepříjemným pocitům.

 Australian Bodycare Intim Glide obsahuje přírodní Tea Tree Oil získaný z australského čajovníku. Tea Tree olej je známý pro své antibakteriální účinky již tisíce let. Australští domorodci objevili léčivé účinky tohoto oleje, když se koupali v jezerech obklopených čajovníky. Měli hezčí pleť a zmizely jim kožní problémy. Domorodci pojmenovali oblast s jezírky obklopenými čajovníky "Léčivá země".

Složení: Aqua/Water, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethylcellulose, 4-Terpineol, Lactic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Oil, Tetrasodium Iminodisuccinate, Disodium Phosphate, Sodium Phosphate, Polysorbate 60.

Obsah: 100 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: