google-site-verification=Zo63IpH42PPursLYuNcTm1j2f-P-7lkD8bPo5L7Dvts

Probiotika pro kojence i větší děti - Swiss Laktobacílky a Laktobacílky Baby

Pomoc z Kanady při průjmu, zácpě i atopickém ekzému. 

lactobacílky baby swissTelevize je plná reklam na nápoje Activia a jogurty s laktobacily, které Vám upraví zažívání, ale ta je určená spíše pro dospělé. Problémy se zažíváním však mají i kojenci, batolata a větší děti. Většinou se tak děje po léčbě antibiotiky, infekcích dýchacích cest nebo po alergických reakcích. Maminky pak pracně shánějí různé probiotické kapky pro kojence, aby se jejich stolice dostala znovu zpátky do normálu.

Kojenecká výživa totiž většinou probiotika ani laktobacily neobsahuje a když, tak v nedostatečném množství. V mateřském mléce nejsou, kupovaná kojenecká výživa je také neobsahuje. Jogurty kojencům dávat nemůžete, cucací pastilky s laktobacily jsou určeny až dětem od 3 let a tak se při průjmu dětem vaří rýže s mrkví nebo mixují borůvky. 
Co ale s 2 měsíčním kojencem, který má průjem? Stolice u kojenců by měla mít hnědou nebo žlutou barvu, pokud jí začne mít zelenou, je něco s jeho zažíváním v nepořádku.

PŘEČTĚTE SI: JAK LÉČÍME ATOPICKÝ EKZÉM V SOLNÉ JESKYNI LETŇANY.

Do nedávné doby byl problém zařadit do výživy kojenců laktobacily ve větším množství. Nyní však přišla švýcarská firma Swiss Natural Sources na český trh s novinkou - Laktobacílky Baby. Po uvedení Laktobacílků, cucacích pastilek pro děti od tří let, se tak dostalo i na ty nejmenší, kojence od 1 měsíce věku.

Maminky tak již nemusí shánět probiotické kapky. Stačí jim jedna kapsle Laktobacílků Baby, kterou vysypou přímo do lactobacílky swiss pro děti od 3 letkojenecké výživy nebo odsátého mateřského mléka a miminko dostane zvýšenou dávku laktobacilů stejně, jako dospělí snědí svůj živý jogurt. Zažívání se upraví a stolice kojenců dostane opět svojí pěknou hnědou barvu :-)

Laktobacílky Baby nepomáhají pouze při průjmu a nadýmání. Mohou se použít také při zácpě nebo jako podpůrná léčba při atopickém ekzému u kojenců. Jak je to možné? Co má atopický ekzém u kojenců a nejenom u nich společného se zažíváním?

MÁTE DOMA BAZÉN? Mohlo by vás zajímat >>> Jak vybrat správný solární ohřev bazénu?

 V článku o atopickém ekzému, který u nás v jeskyni s úspěchem léčíme, jsem psal, že kůže je obrazem toho, co se děje uvnitř těla. A atopický ekzém je právě jeden z takových obrazů. Ukazuje, že je něco v nepořádku s imunitním systémem, jehož 70% je soustředěno právě v zažívacím traktu. Proto je tak důležité, udržovat přirozenou mikroflóru v žaludku a ve střevech. Tím, že se posílí činnost imunitního systému, urychlí se také léčba atopického akzému a omezí se možnost jeho návratu.

Laktobacílky Baby obsahují 5 kmenů probiotických bakterií speciálně vybraných pro nejefektivnější osídlení střev kojenců a batolat : 
Lactobacillus rhamnosus 45 %,
Bifidobacterium infantis 15 % (nejdůležitější specifický kmen přítomný pouze u dětí do 3 let),
Bifidobacterium bifidum 10%,
Lactobacillus casei 15 %,
Lactobacillus acidophilus 15 % - minimálně 1 miliarda živých buněk v kapsli.
Přípravek obsahuje prebiotickou vlákninu inulin, která podporuje množení a růst kolonií bakterií ve střevním traktu dítěte.

Neobsahují umělé příchutě, barviva, sladidla, konzervanty, lepek ani pšeničné složky. Je možno je podávat dětem s bezlepkovou dietou. Mohou obsahovat mléčné složky, proto se při alergii na mléko poraďte se svým lékařem.
Lactobacílky a Lactobacílky Baby najdete zde >>>

MÁTE DOMA BAZÉN? Přečtěte si článek >>> 7 mýtů o solární plachtě a ohřevu bazénů.

Solarni plachta CorniSun ohřeje bazén zdarma