google-site-verification=Zo63IpH42PPursLYuNcTm1j2f-P-7lkD8bPo5L7Dvts

Lactobacílky dětské cucací 60 tbl NatureVia

 
 

Základ léčby atopického ekzému u dětí! Cucavé pastilky s třešňovou příchutí od 3 let věku.

340 Kč / ks    
Značka NatureVia
Kategorie Doplňky stravy
 

Obsahují 3 kmeny bakterií, které jsou přirozenou součástí střevní a urogenitální mikroflóry zdravých dětí. 

Účinky probiotických bakterií: 
- přispívají ke správnému zažívání 
- přispívají ke správné funkci imunitního systému 
- jsou vhodným doplňkem při a po užívání antibiotik 

Co je u kvalitního probiotického přípravku důležité? 
Aby byl vyroben tak, aby bakterie citlivé na kyselé prostředí v žaludku „přežily“ cestu až do střeva, kde působí.
Swiss Natural LAKTOBACÍLKY jsou zabezpečeny použitím unikátní technologie mikroenkapsulace.
Technologie umožňuje uzavřít citlivé přátelské bakterie dovnitř malé kuličky o velikosti 15 mikronů (1/2 tloušťky lidského vlasu). Díky mikroenkapsulaci bylo dosaženo vynikající stability a životaschopnosti prospěšných bakterií. Jsou maximálně ochráněny před žaludečními kyselinami a mohou se dostat v aktivním stavu a plném počtu až do střev, kde se uvolní a mohou projevit své příznivé účinky na zdraví.

Životnost probiotických bakterií se ve vlhkém prostředí snižuje, proto se forma mikroenkapsulace jeví jako výhodnější, než probiotické sirupy či kapky. 

Složení aktivní složky v 1 pastilce:
Lactobacillus rhamnosus 80 %,
Bifidobacterium longum 10 %,
Lactobacillus acidophilus 10 % (1miliarda živých probiotických mikroorganismů)
další složky: sacharóza, sorbitol, kys.askorbová, přírodní třešňová příchuť, maltodextrin, přírodní barvivo 

Doporučené dávkování: 
od 3 do 6 let 1 pastilka denně,
od 7 do 12 let 1 - 3 pastilky denně
Při atopickém ekzému doporučujeme alespoň 3 kapsle ráno a 3 večer. Můžete i více. Nebojte se, Lactobacily své děti nepředávkujete. I kdyby snědly 50 tablet, jedině dobře pro střevní mikroflóru.

Upozornění
Vhodné pro děti od 3 let. Pro menší děti nebo při problému s polykáním můžete rozdrtit na prášek.
Neobsahuje umělé příchutě, konzervanty, lepek ani pšeničné produkty. 

Balení: 30 nebo 60 pastilek

Další možnosti:
Pro miminka od narození: Lactobacílky baby
Pro dospělé: Lactobacily "5"

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
S Avatar autora 12.3.2019 14:03
dobrý den,chtěla jsem se zeptat jestli může moje 2letá holčička brát cucací třešnové pastilky četla jsem že to je až od 3 let dítěte ale my už umíme krásně cucat tak si myslím jestli ten věk je daný podle toho.Děkuji Šárka
Odpovědět
M Avatar autora 12.3.2019 14:03
Dobrý den Šárko, pokud Vaše dcera umí cucat, můžete jí lactobacílky dát. V návodu je to napsané, aby se chránil výrobce při případném vdechnutí a aby je nedávaly maminky malým, ležícím dětem, kdy je riziko vdechnutí veliké.
M Avatar autora 12.3.2019 14:09
Dobrý den, chci se zeptat na jednu věc. V článku máte napsáno, že laktobacílky je možno užívat i při alergii na kravské mléko, ale ve složení na obalu je jako alergen zvýrazněno právě odtučněné kravské mléko. Jak tomu mám tedy rozumět? Dcera má atopický ekzém a podle všeho by jí laktobacílky mohly pomoci. Zároveň má ale silnou alergii na bílkovinu kravského mléka, tak nevím, jestli jí tím spíše neublížím. Děkuji.
Odpovědět
M Avatar autora 12.3.2019 14:10
Nikde jsem ve složení Lactobacílků ani Lactobacílků Baby od firmy Swiss nenašel, že by obsahovaly kravské mléko. Pouze je na nich napsáno, že mohou obsahovat mléčné složky. Lactobacily např. produkují kyselinu mléčnou, ale tu tělo obsahuje normálně a s kravským mlékem nemá nic společného. Také se v mléku rozmnožují (např. živý jogurt). Proto mohou tablety obsahovat zbytky složek mléka. Můžete vyzkoušet konopné semínko, které napomáhá obnově střevní mikroflóry a ke zvýšení počtu Lactobacilů ve střevech. Zároveň střeva pročišťuje. To by mohlo také pomoci při léčbě atopického ekzému.
L Avatar autora 12.3.2019 14:10
Dobrý den osobně mám s užíváním probiotik velice dobré zkušenosti zejména před dovolenou kdy je užíváme s manželem a taky na podzim kdy chceme posílit imunitu, ale zaké bych měla jednu otázku. Je opravdu vhodné dávat probiotika dětem trvale? Já dávám synkovi probiotické kapky a to kvůli úpravě zažívání, jelikož kojím, tak to používáme na místo espumizanu a musím říct, že nás žádné potíže netrápí, ale zajímá mě jak dlouho mu je mohu dávat, abych mu pak třeba nějak nenarušila přirozený koleběh zařívacího traktu, aby je pak nemusel užívat do nekonečna....
Odpovědět
M Avatar autora 12.3.2019 14:11
Probiotika můžete užívat podle potřeby. Pokud přestanete, tělo již bude mít vytvořenou potřebnou mikrofloru ve střevech a udrží si jí, dokud se nějak neporuší její rovnováha (např. podáním antibiotik, vysokou teplotou atd.) Pak pro její vyrovnání znovu nasadíte probiotika a Lactobacily.
K Avatar autora Dcera opruzenina, ekzém 28.2.2020 20:39
Dobrý den, můžeme Vás požádat o doporučení pro naši dceru 3 roky a půl, užíváme od ledna probiotika, ale ty Vami doporučené nám přijdou lepší????, můžeme je začít užívat hned po dobrani těch našich nebo je lepší pauza a jak dlouho doporučujete užívat při dávkování 3 ráno 3 večer - lze třeba i půl roku nebo i déle.. .....? Doplňují dcera opruzenina ( už bez plínky), ekzém převážně na nožičkách, zřejmě kvasinka, plíseň.... zatím se snažíme lecit sami, vyhýbání se kortikoidum apod. + jaký máte prosím nazor na mazání obyčejnou zinkovou masti.....?? Děkuji Macháčkova
Odpovědět