google-site-verification=Zo63IpH42PPursLYuNcTm1j2f-P-7lkD8bPo5L7Dvts

Jak si doma připravit vodu z Mrtvého moře.

Mrtvé mořeNávštěvníci naší solné jeskyně mají v šatně zdarma k vyzkoušení vodu z Mrtvého moře. 
Jelikož ji doporučujeme nejenom k léčení atopického ekzémů, ale je vynikající také při léčbě puchýřů, záděr, popálenin od slunce a malých řezných ran a vy jste si to již u nás vyzkoušeli, často se nás ptáte, zda je možné si ji vyrobit.

Návod k výrobě vody z Mrtvého moře:
Převařte vodu, stačí 1 - 2 dcl, podle toho, jak často a jak velké plochy pokožky budete potírat. Nechte chvíli vychladnout a do ještě horké vody přidávejte sůl z Mrtvého moře. 
Sůl z Mrtvého moře na výrobu vody objednáte zde >>>

Míchejte vodu a přidávejte po lžičkách sůl, dokud se rozpouští. Až budou zůstávat nerozpuštěné krystalky na dně, je voda z Mrtvého moře připravena. 

PŘEČTĚTE SI: JAK LÉČÍME ATOPICKÝ EKZÉM V SOLNÉ JESKYNI LETŇANY.

Doba trvanlivosti takto připravené vody z Mrtvého moře je neomezená, protože v tak vysoké koncentraci soli nepřežije nic, stejně jako v Mrtvém moři.

Použití vody z Mrtvého moře:
Pro lepší dávkování můžete vodu nalít do lahvičky od tekutého mýdla s dávkovačem. Vodou navlhčete odličovací tampon, pomažte postižená místa a nechte zaschnout. 
Upozorňuji, že při aplikaci bude sůl na ráně i ekzému pálit a místo zrudne. Po několika minutách ale pálení přestane a pokožka přestane svědit. 
Pokud je místo nezakryté oděvem, nemusíte omývat, jinak po 30 minutách omyjte a natřete zvláčňujícím krémem. Většího účinku dosáhnete, pokud použijete krémy se solí a minerály z Mrtvého moře.

MÁTE DOMA BAZÉN? Přečtěte si článek >>> 7 mýtů o solární plachtě a ohřevu bazénů.

Solarni plachta CorniSun ohřeje bazén zdarma