google-site-verification=Zo63IpH42PPursLYuNcTm1j2f-P-7lkD8bPo5L7Dvts

Vaginální (poševní) mykóza - jak ji účinně léčit

Nejčastěji se mykóza u žen projevuje jako pálení nebo svědění pochvy, zarudlá vnější rodidla a bílý, tvarohovitý poševní výtok

Multi-Gyn Kompletni nabidkaČasto je mykóza způsobena používáním nevhodných mýdel a kosmetických přípravků, které nejsou přímo určeny na intimní hygienu. Další možnou příčinou mykózy u žen je koupání v bazénech. Chlór obsažený ve vodě, stejně jako nevhodné mýdlo, vysušuje sliznici v pochvě, ta neplní svoji funkci a dovoluje infekci dostat se dále do těla. Výsledkem je přemnožení kvasinek a bílý, tvarohovitý poševní výtok.

Vaginální mykóza se také může objevit po užívání antibiotik.Ty vyhubí přirozenou mikroflóru ve střevech (Lactobacily) a rozmnoží se tam kvasinky. Krevním oběhem se rozšíří do celého těla a tím i do vagíny. Jako prevenci před mykózou se proto doporučuje spolu s antibiotiky užívat 3x denně Lactobacily v tabletách. Užívejte je raději ještě o týden déle než antibiotika, aby se srovnala střevní mikroflóra.
Pokud již mykózou trpíte, užívejte vždy ráno a večer 3 tablety Lactobacilů, můžete i 5 tablet. Čím víc, tím líp. Nebojte se, Lactobacily se nepředávkujete. I kdybyste snědli 50 tablet, jedině dobře pro střevní mikroflóru.

MÁTE DOMA VÍŘIVKU? Přečtěte si >>> Jak ušetřit při provozu domácí vířivky.

Femigel - novinka v boji s mykózou pro ženy i pro muže.

Když už se mykóza objeví, vyzkoušejte přípravky Australian Bodycare s Tea Tree olejem.
Jsou to přírodní produkty s mimořádným účinkem při odstraňování příznaků a příčin poševních obtíží u žen  a mykózy u mužů.
Všechny produkty obsahují přírodní antibakteriální Tea Tree Olej, který pomáhá ženám i mužům při problémech v intimní oblasti, zmírňuje svědění, suchost případně mokvání, opruzení nebo nežádoucí zápach v intimní oblasti, který způsobují bakterie. Přírodní Tea Tree Olej účinně bojuje proti těmto bakteriím a chrání pokožku.

Poskytují okamžitou úlevu od příznaků mykózy, jako jsou: svědění, pálení, nepříjemný zápach, výtok, podráždění, u mužů popraskaná nebo zarudlá předkožka a žalud. Napomáhají obnovit přirozenou bakteriální mikroflóru, zabraňují množení a rozvoji patogenních bakterií a kvasinek.
Jsou vhodné pro dívky a ženy v každém věku a také pro muže. Těhotné a kojící matky by se měly před užíváním poradit se svým ošetřujícím lékařem.

Jak probíhá léčba mykózy produkty Australian Bodycare? Rychle a účinně!

Pochvu je důležité nejdříve omýt. K tomu slouží Intim Wash pro každodenní hygienu intimních oblastí žen i mužů. Jeho výhodou, kterou oceňují všechny ženy je to, že vůbec nepálí a je příjemný na pokožku.

S mykózou by měli vždy bojovat oba sexuální partneři společně. Proto přípravek pro vnější omytí pochvy a partner pro omytí žaludu používejte oba. Omytí provádějte každý den ráno a večer.

Po omytí potřete poševní vchod a žalud u muže Femigel krémem. Muži by si měli umývat a potírat žalud také vždy před pohlavním stykem.
Na potlačení růstu přemnožených kvasinek uvnitř vagíny, doporučuji také každý den před spaním vymáčknout do vagíny 1 tubu Femigel krému. Banner do clanku 7 mytu zluty

Při dodržení tohoto postupu by měla mykóza do jednoho týdne ustoupit jak u ženy, tak i u muže. 

Mykóza u mužů se většinou projevuje jako červené flíčky na žaludu a předkožce, případně pálením při močení. Flíčky mohou být hladké nebo hrubé. O mykóze u mužů si přečtěte zde >>.

Mykóza u mužů často probíhá v tzv. asymptomatické, bezpříznakové formě, a ti ji tak přenášejí na svoji sexuální partnerku znovu a znovu, aniž o tom vědí. Pokud se partner neléčí zároveň s partnerkou, nepříjemné svědění a bílý poševní výtok jí znepříjemňují život stále, i když se sama léčí.
Při mykóze by měl partner potírat žalud a předkožku slabou vrstvičkou krému každý den, alespoň po dobu jednoho týdne, i když nemá žádné vnější příznaky.

Jako lubrikant doporučuji používat Intim Glide Lubrikant u obou partnerů. Působí proti vaginální suchosti u žen, zvlhčuje penis a žalud u muže a zároveň omezuje přenesení mykózy, bakteriální nákazy, mezi partnery během sexu.

Femi Daily gel jak už název napovídá, je určený ke každodennímu použití u žen i mužů. Pomáhá proti vaginální suchosti u žen, zvlhčuje penis a žalud u muže a zároveň omezuje přenesení mykózy a bakteriální nákazy mezi partnery během sexu. Femi Daily obsahuje přírodní antibakteriální Tea Tree Olej, který chladí a zklidňuje intimní oblast a udržuje ji hydratovanou po celý den.

Řada přípravků MultiGyn obsahuje:

MultiGyn Douche CombiPack - vaginální irigátor a tablety na poševní výplach - k bezpečnému výplachu pochvy, účinně a rychle odstraňuje poševní obtíže
MultiGyn ActiGel 50 ml - vaginální krém - používá se k potírání poševního vchodu ženy a žaludu u muže

MÁTE DOMA BAZÉN? Přečtěte si článek >>> 7 mýtů o solární plachtě a ohřevu bazénů.

Solarni plachta CorniSun ohřeje bazén zdarma