google-site-verification=Zo63IpH42PPursLYuNcTm1j2f-P-7lkD8bPo5L7Dvts

Femigel

 
  • 1 z 2
 

Femigel při akutních problémech proti svědění, opruzení, mokvání a zápachu pochvy nebo penisu.

290 Kč / ks    
Značka Australian Bodycare
Kategorie Intimní hygiena
 

Femigel obsahuje přírodní antibakteriální Tea Tree Olej, který pomáhá ženám i mužům při problémech v intimní oblasti, zmírňuje svědění, suchost případně mokvání, opruzení nebo nežádoucí zápach v intimní oblasti, který způsobují právě bakterie. Přírodní Tea Tree Olej účinně bojuje proti těmto bakteriím a chrání pokožku.

 Jak Femigel používat?

Vždy je nutné nanášet Femigel na pečlivě omyté intimní partie (vagína, poševní vchod, penis, žalud), nejlépe speciálním přípravkem pro intimní hygienu Intim Wash mycí gel.

U žen je Femigel možno užívat vnitřně, vstříknutím do pochvy, i na potírání vnějších genitálií a poševního vchodu.
U mužů se potírá, po přetažení předkožky, žalud a jeho okolí. Pokud je předkožka opruzená, mokvavá, popraskaná, je možno potřít celý penis, případně i třísla.
Při obtížích používejte Femigel 1-2 krát denně. Při mírných příznacích můžete gel používat každé dva až tři dny, dokud vaše intimní problémy nevymizí.

Aby se problémy nevracely, doporučujeme používat hydratační gel na mytí intimní oblasti Femi Daily gel 1-2krát denně nebo podle potřeby. Femigel odstraňuje intimní problémy, zatímco Femi Daily zabraňuje jejich návratu.

Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme použít všechny 3 produkty ze sady pro intimní péči (Intim Wash, Femi Daily gel a Femigel). Všechny 3 produkty jsou vhodné pro každodenní použití v intimní oblasti. Jsou také dermatologicky testovány a mohou je používat všechny typy pokožky, muži i ženy.
Jako lubricant používejte Intim Glide s Tea tree olejem, pro zabránění podráždění pří sexu.

 Vždy doporučujeme používat Femigel nebo Femi Daily před a po návštěvě veřejných bazénů, zvláště u žen. Přípravky chrání jemnou pokožku v intimní oblasti před možnými bakteriemi z vody a zabraňují vzniku mykózy.

Australian Bodycare Femigel obsahuje přírodní Tea Tree Oil získaný z australského čajovníku. Tea Tree olej je známý pro své antibakteriální účinky již tisíce let. Australští domorodci objevili léčivé účinky tohoto oleje, když se koupali v jezerech obklopených čajovníky. Měli hezčí pleť a zmizely jim kožní problémy.

Obsah: 5 tubiček po 7 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: