google-site-verification=Zo63IpH42PPursLYuNcTm1j2f-P-7lkD8bPo5L7Dvts

Intim Wash

 
  • 1 z 2
 

Intim Wash pro každodenní mytí intimní oblasti. Účinný proti červeným pupínkům a zarůstajícím chloupkům, způsobených holením 

290 Kč / ks    
Značka Australian Bodycare
Kategorie Intimní hygiena
 

Intim Wash čistící gel účinně a šetrně myje intimní partie a je vhodný pro každodenní použití. Obsahuje přírodní antibakteriální Tea Tree Olej, který chladí a zklidňuje intimní oblast a udržuje ji hydratovanou po celý den.
Je vhodný pro ženy i muže. zmírňuje svědění, suchost případně opruzení nebo nežádoucí zápach v intimní oblasti, který způsobují právě bakterie. 
Intim Wash má pH vhodné pro delikátní prostředí intimní oblasti.

 Jak Intim Wash gel používat?

Malé množství gelu naneste na navlhčenou intimní oblast a jemně roztírejte. Myjte pouze vnější oblasti intimní zóny.
Pak opláchněte vodou.
Před holením intimní oblasti, je díky omytí gelem Intim Wash pokožka zbavena bakterií a můžete bez obav začít s odstraňováním chloupků.
Pokud potřebujete dodat intimní oblasti více hydratace, doporučujeme použít při akutních potížích Femigel nebo pro každodenní použití Femi Daily.

Vyhněte se nadměrnému mytí intimních partií, protože tím můžete vysušit a podráždit citlivou pokožku.

Australian Bodycare Intim Wash obsahuje přírodní Tea Tree Oil získaný z australského čajovníku. Tea Tree olej je známý pro své antibakteriální účinky již tisíce let. Australští domorodci objevili léčivé účinky tohoto oleje, když se koupali v jezerech obklopených čajovníky. Měli hezčí pleť a zmizely jim kožní problémy.

Obsah: 200 ml gelu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: