google-site-verification=Zo63IpH42PPursLYuNcTm1j2f-P-7lkD8bPo5L7Dvts

Femi Daily

 
  • 1 z 2
 

FemiDaily gel pro každodenní použití proti svědění, opruzení a zápachu pochvy nebo penisu.

290 Kč / ks    
Značka Australian Bodycare
Kategorie Intimní hygiena
 

Femi Daily obsahuje přírodní antibakteriální Tea Tree Olej, který chladí a zklidňuje intimní oblast a udržuje ji hydratovanou po celý den. Pomáhá ženám i mužům, zmírňuje svědění, suchost případně opruzení nebo nežádoucí zápach v intimní oblasti, který způsobují právě bakterie. 
Přírodní Tea Tree Olej účinně bojuje proti těmto bakteriím a chrání pokožku.

 Jak Femi Daily používat?

Jak už z názvu vyplývá, používá se při každodenní péči o intimní oblasti, odstranění jejich svědění a opruzení. Vždy je nutné nanášet FemiDaily na pečlivě omyté intimní partie (vagína, poševní vchod, penis, žalud), nejlépe speciálním přípravkem pro intimní hygienu Intim Wash.

Prstem naneste malé množství přípravku na intimní partie. Přípravek naneste na místa, kde pociťujete svědění, nežádoucí zápach, suchost nebo jiné intimní problémy. Před oblečením nechte Femi Daily nějakou dobu působit. Femi Daily by se neměl oplachovat.

U žen se používá na potírání vnějších genitálií a poševního vchodu.
U mužů se potírá, po přetažení předkožky, žalud a jeho okolí. Pokud je předkožka opruzená, mokvavá, popraskaná, je možno potřít celý penis, případně i třísla.
Gel FemiDaily je možno používat několikrát denně. Při mírných příznacích můžete gel používat pouze večer, jako prevenci a zabránění návratu intimních problémů.

Pro dosažení nejlepšího výsledku doporučujeme použít všechny 3 produkty ze sady pro intimní péči (Intim Wash, Femi Daily a Femigel). Všechny 3 produkty jsou vhodné pro každodenní použití v intimní oblasti. Jsou dermatologicky testovány a mohou je používat všechny typy pokožky, muži i ženy.
Jako lubricant používejte Intim Glide s Tea tree olejem, pro zabránění podráždění pří sexu.

 Vždy doporučujeme používat Femigel nebo Femi Daily před a po návštěvě veřejných bazénů, zvláště u žen. Přípravky chrání jemnou pokožku v intimní oblasti před možnými bakteriemi z vody a zabraňují vzniku mykózy.

Australian Bodycare Femigel obsahuje přírodní Tea Tree Oil získaný z australského čajovníku. Tea Tree olej je známý pro své antibakteriální účinky již tisíce let. Australští domorodci objevili léčivé účinky tohoto oleje, když se koupali v jezerech obklopených čajovníky. Měli hezčí pleť a zmizely jim kožní problémy.

Obsah: 100 ml gelu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: