google-site-verification=Zo63IpH42PPursLYuNcTm1j2f-P-7lkD8bPo5L7Dvts

Pánský deodorant tuhý s minerály z Mrtvého moře

 
 

Deodorant bez aluminia (hliníku) neucpává kožní póry, okamžitě se vstřebává a nezanechává stopy na pokožce ani na oděvu.

230 Kč / ks    
Značka DSM Mon Platin
Webová stránka značky moplatin.eu
Kategorie Deodoranty
 

Deodorant obsahuje sůl a minerály z Mrtvého moře a exkluzivní komplex látek, zabraňující vzniku zápachu potu. Neobsahuje aluminium (hliník) a neucpává tak kožní póry. Pot může procházet pokožkou, ale nevzniká typický zápach.

Okamžitě se vstřebává a nezanechává stopy ani na pokožce ani na oděvu. Pokožka získá nádherné aroma a pocit dlouhodobé svěžesti. Je bez výrazné vůně, neruší tak případné následné použití parfému. 

Díky obsahu soli z Mrtvého moře velmi dobře hojí drobná poranění na pokožce a je možno ho použít ihned po holení v podpaží. Je proto vhodný i pro alergiky. 

Aplikace:
Lehce naneste tenkou vrstvičku průzračné konzistence do podpaží, na krk či na hruď. Jeho účinek vydrží 24 hodin.

Jaký je rozdíl mezi Antiperspirantem a Deodorantem?
Antiperspiranty díky obsahu hliníku omezují pocení. Hliník totiž stahuje potní žlázy a pot nemůže procházet z těla ven. Díky tomu se méně potíte. Jelikož ale s potem odcházejí z těla také škodlivé soli a další odpadní látky, zadržují se v těle a jejich nadměrné množství může způsobovat kožní problémy a záněty mízních uzlin v podpaží.
Naproti tomu deodoranty pouze omezují rozklad potu mikroorganizmy na pokožce a tím tvorbu nepříjemného pachu, který vzniká činností mikroorganismů na kůži. Potíte se dál, což je pro tělo přirozené a zdravé, ale Váš pot není cítit. 

Objem balení: 80 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: