google-site-verification=Zo63IpH42PPursLYuNcTm1j2f-P-7lkD8bPo5L7Dvts

Solární plachta Cornisun průhledná kruh 3.6 m půlený

 
  • 1 z 3
 

Solární plachta na bazén průhledná, vyztužená nylonem, s dlouhodobou UV ochranou. Rychlý a účinný ohřev vody v bazénu

1 980 Kč / ks    
Značka CorniSun
Webová stránka značky SolarniPlachtaCornisun.cz
Kategorie Solární plachta Cornisun
 

Solární plachta průhledná na kruhové bazény s průměrem hladiny 366 cm. Rychlý a účinný solární ohřev bazénu.

Pozor,
u bazénů s nafukovacím kruhovým límcem uvádí výrobce průměr bazénu u dna a průměr hladiny je menší!
Před objednávkou raději změřte průměr hladiny.

Solární kruhy na bazény o průměru 360 cm a větší dodáváme ve 2 kusech (2 půlkruhy) nebo 3 kusech (prostřední pruh a 2 půlkruhy - průměr 430 cm a více). Je tak zajištěna jednoduchá a snadná manipulace, kterou zvládne i větší dítě.
Pokud chcete plachtu svařit do jednoho kusu, napište požadavek do poznámky v objednávce.

Proč použít na solární ohřev vody v bazénu právě průhlednou, transparentní plachtu CorniSun?

- průhledná, čirá plachta CorniSun propouští sluneční záření až na dno bazénu a ohřívá celý bazén najednou
- plachta je vyrobena ze směsi polyethylénu a nylonu, který zpevňuje plachtu a zabraňuje úniku vzduchu z bublinek, plachta je tak při síle 200 mic pevnější, než běžné plachty o síle 400 mic, při zachování nízké hmotnosti a ohebnosti plachty
- do plachty CorniSun je při výrobě přidána UV přísada, která významně prodlužuje trvanlivost plachty

Jak probíhá solární ohřev vody při použití solární plachty CorniSun.
Po pokrytí hladiny solární plachtou CorniSun prochází slunce skrz ní a rychle ohřívá vodu až ke dnu. Zároveň solární plachta brání odpařování vody a tím jejímu ochlazování (70% tepla se ztrácí odpařováním vody). Vzestup teploty vody je tak mnohem rychlejší, naopak ochlazování v noci nebo při špatném počasí je výrazně pomalejší. 
Z Vašeho bazénu tak jednoduše vytvoříte účinný solární panel a zajistíte si vodu v bazénu mezi 25° - 30 °C po celé léto zdarma, bez nutnosti připojení elektřiny!

Máte nestandardní rozměr bazénu? Plachtu pro Vás vyrobíme na míru.
Zavolejte na tel: 774 376 464 nebo pište na e-mail: info@cornisun.cz

Další informace, slevy a akce najdete na webu výrobce www.cornisun.cz

Nejste rozhodnuti, jaký solární ohřev vody v bazénu pořídit?
Přečtěte si Srovnání solárních ohřevů vody v bazénu >>>

Rozměry: solární kruh o průměru 366 cm půlený 
Kruh se skládá ze dvou polovin. Je tak zajištěna jednoduchá a snadná manipulace.
Pokud chcete plachtu svařit do jednoho kusu, napište požadavek do poznámky v objednávce.

průměr (?) 3,66
tvar (?) kruh
vlastnosti (?) průhledná
délka (?) 366
šířka (?) 366
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
K Avatar autora Plachta na kruhový bazén 18.4.2019 14:31
Jakou solární plachtu na samonosný bazén s límcem 3,6 m?
Odpovědět
JC Avatar autora Kruhový bazén s límcem 366 cm 18.4.2019 14:32
Samonosný kruhový bazén s límcem 3,6 m má průměr hladiny 300 cm. Použijte solární kruh CorniSun o průměru 300 cm z naší nabídky.
JH Avatar autora Voda jako kafe 18.4.2019 14:24
Plachtu Cornisun používám už 2 roky a manželka si to nemůže vynachválit. Co sme ji pořídili máme vodu teplou jak kafe.
Odpovědět
AK Avatar autora 19.3.2019 11:42
Dobrý večer, s plachtou jsme spokojeni, lépe se s ní manipuluje když je ve dvou dílech. Vodu máme 28-29 stupňů, naprostá spokojenost. Děkuji,
Odpovědět
L Avatar autora 19.3.2019 11:41
Dobrý den, hodnocení na vámi zaslanou solární plachtu Cornisun rád posílám i s fotem. V první řadě jsem velmi spokojen s dodací lhůtou a s objednanými rozměry. Plachta dokonale lícuje s obvodem bazénu a celková kvalita materiálu je taky dobrá, takže doufám, že se za dva roky nerozpadne jako u některých jiných plachet tohoto druhu. Před objednáním je tedy dobré bazén dobře změřit, já ale vyšel z údajů od výrobce bazénu 3,6 m. Výhodou je také asi 10 cm překrytí obou půlek přes sebe. Pro ostatní zájemce uvádím, že plachta dělená na dvě půlky je lepší, protože je s tím jednodušší manipulace a rozvine a smotá to i dítě. Teplota vody se tím pádem zvýšila v tomto létu i o šest stupňů, což bylo požadavkem a přes noc nepoklesla o víc jak dva stupně. Tudíž běžná teplota v bazénu byla po celé dny +- 28°, což je v mém případě dostačující a to bez jiného solárního ohřevu. Voda která je ohřívána víc než 30°se rychle kazí, vyžaduje neustálé přidávání chemie což není žádoucí a proto jsem se solární plachtou naprosto spokojen. Těžko ovšem můžu posoudit, jestli je lepší modrá, černá nebo jiná, protože tyto vyzkoušené nemám ale podle vaší studie o pronikání slunečních paprsků průhledné plachty až na dno, je to logicky pravda. V neposlední řadě plachta samozřejmě zabraňuje tomu, aby do vody padal různý hmyz a jiný bordel. Smotáním plachty do role s tím nečistoty srolujete také a jednoduše potom plachtu opláchnete. Všem potencionálním zájemcům můžu jen doporučit.
Odpovědět
Avatar autora 19.3.2019 11:38
Dobrý den, zakoupil jsem u Vás solární plachtu CorniSun k celozapuštěnému plastovému bazénu o průměru 3,6 m, hloubka 1,1 m. Plachta je půlená na dva půlkruhy, lépe se tak s ní manipuluje při odkrývání a zakrývání bazénu. Použití plachty je tak jednodušší. Taktéž se lépe omývá od znečištění. Je to nutné provádět, neboť při zašpinění klesá účinnost. Teploty se takřka shodují s vámi uváděnými na vašich stránkách, leč bydlím na Severní Moravě v podhůří Jeseníků, kde jsou teploty hlavně v nočních hodinách nižší. Pro informaci dnešní teplota v 6,00 ráno (27.8.) je 23,0 stupňů. Z hlediska mého hodnocení a zkušenosti je to zatím nejúčinnější solární plachta (před ní jsem měl modrou i černou). S přátelským pozdravem Ing. Pavel Černý
Odpovědět