google-site-verification=Zo63IpH42PPursLYuNcTm1j2f-P-7lkD8bPo5L7Dvts

Novinka při pocení - přírodní deodoranty Lavilin

Doedoranty Lavilin - účinná pomoc proti zápachu při poceníVaše tělo vydrží bez zápachu potu až 7 dní.

"Revoluce jedné jediné aplikace!" - můžete sportovat, tvrdě fyzicky pracovat. Váš pot bude bez zápachu i při nadměrném pocení!!!
Jsou voděodolné - můžete plavat, koupat se. Nic z toho nenaruší několikadenní účinek deodorantu, vyrobeného na přírodní bázi. 

Deodoranty LAVILIN jsou bez alkoholu, bez aluminia (hliníku) a bez parabenů. Neucpávají póry a nepůsobí proti pocení. Dovolují tělu dál vylučovat toxiny a nečistoty z těla ven! Pocení je totiž pro tělo velmi důležité.

Deodoranty LAVILIN působí na povrchu pokožky - "uspávájí" bakterie, které rozkládají sole a mastné kyseliny z potu. Samotný pot nemá žádný zápach, teprve "práce" bakterií způsobuje jeho rozklad a tím jeho zápach. Výtažky z bylin, které LAVILIN obsahuje, deaktivují na několik dní tyto bakterie, ty nic nerozkládají a my se můžeme normálně potit, ale zcela bez zápachu!

Lavilin 10 ml podpazi

Deodoranty LAVILIN se aplikují do podpaží, na zátylek, záda, břicho, na chodidla atd... Je možno je používat všude tam, kde dochází na těle k nadměrnému pocení.

Deodoranty LAVILIN jsou vyrobeny na jedinečném principu B.B.E. = BIO BALANCE ENVIRONMENT (zachovávají biologickou rovnováhu prostředí organismu).

Deodoranty LAVILIN jsou DLOUHODOBĚ ÚČINNÉ = vysoce efektivní při minimálním použitém množství, úsporné a ekonomicky velmi výhodné. 
Obsah 1 ml vystačí na cca 1 měsíc. Obsah 10 ml vystačí na cca 6 měsíců. 
Efektivnost a délka působení se může lišit v závislosti na životním stylu jedince. Nepoužívejte bezprostředně po holení.
Vhodný pro muže i ženy.

Deodoranty LAVILIN zakoupíte přímo v e-shopu naší solné jeskyni >>>.

MÁTE DOMA BAZÉN? Mohlo by vás zajímat 7 mýtů o solární plachtě a ohřevu bazénů.